Upominki dla gości komunijnych? Propozycje

komunia święta - podziękowania

Dzień Pierwszej Komunii Świętej, to ważne wydarzenie w życiu każdego dziecka. Ten dzień wiąże się z licznymi przygotowaniami i emocjami, które towarzyszą zarówno dziecku, jak i jego bliskim. Dzień ten należy w odpowiedni sposób celebrować, potrzebny więc będzie odpowiedni strój komunijny dla dziecka i sala na uroczystość komunijną.

Zwykle przystrojeniem takiej sali, zajmują się pracownicy restauracji. Jednak można mieć swój własny wkład w wygląd tej sali i dobre samopoczucie gości, którzy będą razem z naszym dzieckiem świętować ten ważny dla niego dzień.

Przystrojenie stołu

To przy stole spędza się najwięcej czasu podczas uroczystości komunijnej. Dlatego jego wygląd i przystrojenie, ma bardzo wielkie znaczenie. Poza kompozycjami kwiatowymi, na stole mogą się znaleźć świeczniki i patery z owocami. Bardzo ważne są również podziękowania dla gości komunijnych . Tutaj wybór jest bardzo duży, internetowe sklepy oferują różnorodne produkty, które idealnie będą się nadawać na drobny upominek dla każdego gościa biorącego udział w uroczystości komunijnej. Jedną z najbardziej popularnych propozycji, są krówki komunijne.

Są to klasyczne cukierki krówki, które mają jednak specjalnie zaprojektowanie opakowanie. Na takim opakowaniu może się znaleźć dowolny napis, można go sobie samemu zaprojektować. Zwykle umieszcza się na nim imię dziecka i datę jego Pierwszej Komunii Świętej. Co więcej na takim opakowaniu, może się też znaleźć malutkie zdjęcie przedstawiające wizerunek dziecka komunijnego albo inny dowolny obrazek, kojarzący się z tą uroczystością. Taki upominek, mimo swoich małych rozmiarów, każdego wzruszy. Warto więc o nim wcześniej pomyśleć i zamówić tego typu produkty, jako element przystrojenia stołów komunijnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *