Prezenty od pary młodej dla gości

pudełeczko na cukierki

Wesele to dla każdego, kto się decyduje na ślub, bardzo ważne, ale i stresujące wydarzenie. Już na rok lub dwa przed samą imprezą rozpoczynają się pierwsze przygotowania, rezerwacja sali, fotografa, zespołu…

Wszystkie elementy składające się na zorganizowanie wesela są bardzo stresujące i wymagają bardzo dobrej organizacji. Na końcu jednak, po załatwieniu wszystkich największych i najważniejszych rzeczy, pozostają zdecydowanie najprzyjemniejsze elementy przygotowań. To wybór sukni ślubnej, wystroju sali a także… prezentów dla gości. Niektórzy państwo młodzi decydują się bowiem na umilenie tego wydarzenia także swoim gościom weselnym nietypowym upominkiem.

Wśród prezentów dla gości można znaleźć paczuszki ze słodkościami, czy też drobne, oryginalne rękodzieło. Na jednym weselu, w którym miałam okazję uczestniczyć, goście dostali malutkie buteleczki z herbatą o nazwie „Najpiękniejszy dzień”. Był to naprawdę uroczy i oryginalny dodatek do całej imprezy, a pijąc później tę herbatę wspominałam to piękne wydarzenie. Innym pomysłem mogą być pudełeczka dla gości weselnych , które mogą zawierać jakiś słodki upominek, lub np. zdjęcia pary młodej, lub złote myśli, czy też mogą być wypełnione wspólnymi wspomnieniami w postaci karteczek.

Pomysłów na prezenty dla gości jest mnóstwo, a rękodzielników, którzy się chętnie podejmą zadania wykonania takich upominków też jest bardzo wielu. Uważam, że to naprawdę miły gest i dobry pomysł, aby nasi goście wspominali ten dzień przez dłuższy czas patrząc na swój upominek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *