Kokon niemowlęcy do kołyski

kokon dla niemowlaka

Dzieci są ogromną wartością każdego rodzica. Dlatego też rodzic dba o swoje dziecko , o jego wygodę, ale też o prawidłowy jego rozwój. W związku z tym chce, aby zawsze miało dobrą opiekę sprawowaną najlepiej przez niego samego.

Jednak niemowlak przecież jeszcze nie umie chodzić, więc do jego przenoszenia potrzebne jest nosidełko. Na rynku jest duży wybór takich nosidełek, a do jednych z nich zalicza się tzw. kokon niemowlęcy minky. Kokon ten jest wygodny, a co najważniejsze dla dziecka jest też bezpieczny.

Kokon niemowlęcy minky, to dwustronny kokon, który pełni również rolę tzw. otulacza. Jest estetyczny, elegancki i otulacz ten śmiało można nazwać gniazdkiem dla niemowląt. Gdy tylko Twoje małe dziecko zapragnie mieć Cię w polu widzenia, to zapewne idealnym rozwiązaniem jest właśnie kokon. Tak więc, Twoje dziecko będzie mieć Cię zawsze w polu widzenia.

Dzięki takiemu prostemu nosidełku, jakim jest kokon niemowlęcy minky rodzic jest w tanie zapewnić dziecku cenne dla niego poczucie bliskości i poczucie bezpieczeństwa. Kokon to nie tylko zwykłe nosidełko, ale też, a może przede wszystkim przenośny leżaczek, a nawet łóżeczko. Kokon niemowlęcy minky jest wygodny i zdrowy dla dziecka ponieważ dziecko leży w kokonie na płasko. Kokon niemowlęcy minky można zabrać wszędzie:
1) najczęściej rodzice zabierają dziecko do swojego łóżka, a wtedy mają komfort snu i brak obawy, że je przygniotą,
2) na dywan, bo wtedy posłuży jako leżak i można z dzieckiem swobodnie się bawić,
3) na kanapę, a wtedy rodzice czują się w pewnym sensie spokojni, że dziecko nie spadnie z tapczanu,
4) do łóżeczka,
5) na wyjazdy, krótkie urlopy np. do dziadków czy znajomych, a wtedy też nie martwią się, gdzie będzie spało ich dziecko,
6) do wózka, oczywiście jako otulacz, który ukoi dziecko do snu,
7) a nawet mama może wziąć swoje dziecko do kuchni, gdy tylko będzie musiała coś ugotować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *